TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.
TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.
  • TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.
  • TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.
  • TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.

Haberleşme

  • Anasayfa
  • Faaliyet Alanlarımız
  • Haberleşme

TEUSAN, havacılık, navigasyon ve haberleşme teknolojilerinde değer odaklı çözümleri hızla kavramsallaştırmak, tasarlamak, oluşturmak ve sürdürmek için entegre dijital teknolojilerden yararlanmaktadır. Otonom sistemler ve teknolojilerdeki ilerlemeler, yüksek riskli ve geniş erişimli operasyonları mümkün kılarak operasyon süreçlerini yeniden tanımlamaktadır. Havacılık ürünlerinin tüm yaşam döngüsünü etkileyen teknolojilerle, uçuş ve görev kontrolüne uygulanan yapay zekanın, kompleks iletişim ve navigasyon sistemlerinin kullanımına odaklanmaktayız.  İnsansız hava araçları, özellikle son yıllarda sağladığı avantajlar ve yenilikler ile dünya genelinde yaygınlaşmaya ve birçok görevi daha hızlı hale getirmeye ve hayatları kolaylaştırmaya başlamıştır. İHA’lar yakın zamanda hem sivil hem de askeri kullanım alanında en gelişmiş sistemler içerisinde yerini almıştır. Bu araçların üretimi ve teknolojisinin geliştirilmesi için çeşitli mühendislik atılımları yürütülmektedir.

TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.

İnsansız hava araçları, Kentsel hava mobilitesi ve hibrit/elektrikli tahrik sistemleri alanlarında, elektrifikasyon ve uçuşun otomasyonu için yeni çözümlerin geliştirilmesine odaklanmaktayız. Daha uzun mesafeler için, hibrit-elektrik konseptler gerekli menzili sağlarken daha sessiz ve çevre dostu ulaşım sunmaktadır.

TEUSAN TEKNOLOJİ VE UZAY SANAYİ A.Ş.

Teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve daima en iyiyi hedefleyen TEUSAN Teknoloj ve Uzay Sanayi A. Ş., askeri ve sivil sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geniş kullanım alanına sahip, kullanıldığı alanda kolaylık ve yenilik sağlayacak, AR-GE yönü gelişmiş, özgün tasarıma sahip İHA projeler sunmaktadır. Her tür ve boyutta Döner Kanatlı İHA'lar için uygun maliyetli çözümler sunmaktayız. Bir görev ister insani destekli olsun veya arama ve kurtarma, bakım ve gözetim, tıbbi teslimatlar veya boru hattı denetimi olsun tüm amaçlara hizmet sunmaktayız. dronumuz üzerine madencilik, haritalama, ilaçlama gibi farklı görevler için sensör ve aktüatörler yerleştirilebilecektir. Bu sayede çok uzak ve erişim maliyeti yüksek bölgelerde madencilik, haritalama, gözlem, ilaçlama gibi çok farklı çalışmalara yapılabilecektir.TEUSAN'ın çözümleri görevleri başarıyla tamamlamanıza ve verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olucaktır.

Bilgi çağında, güvenli iletişim ve hassas navigasyon büyük bir öneme sahiptir. Uyarlanabilir güvenli iletişim ve navigasyon çözümlerimiz, süreçleri başarıyla yönetmenizi sağlar. 

Haberleşme ve navigasyon çözümlerinde onlarca yıllık deneyimimizle insansız uçak pazarı için özel uyarlamalara sahip pazar lideri ürünler sunuyoruz. Ayrı ürünler olarak veya tam özellikli bir paket olarak sunulan bu son derece güvenilir ürünler arasında bir V/U/SHF veri bağlantıları, Güvenli iniş sistemleri ve drone platformları için Telsiz Yön Bulma Sistemleri bulunur ve en zorlu ortamlarda operasyonları destekler.